Web info

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj9
Wczoraj13
W tygodniu9
W miesiącu793
Wszystkich28494

Wspomnień zjazdowych czar...

Pojawia się coraz więcej wspominkowych materiałów ze Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół Samochodowych.
Dziś prezentujemy migawkę filmową oraz dwie galerie fotogrfii:
Uroczystość oficjalna w Kinoteatrze
Spotkania w murach szkoły

Podziękowania

Wszystkim, uczniom, absolwentom, pracownikom szkoły, którzy choć w drobnym szczególe przyczynili się do zorganizowania, przeprowadzenia i uświetnienia uroczystości obchodów 40 lecia Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy,

ogromne podziękowanie składa Dyrekcja

Msza Święta w Bazylice Wincentego a'Paulo

W niedzielę 1 czerwca 2014 roku z Bazylice Pw. Wincentego a'Paulo w Bydgoszczy odprawiona została Msza Święta w intencji Absolwentów, uczniów, pracowników emerytowanych i obecnie pracujących w Zespole Szkół Samochodowych.

Mszę odprawił ks. Maciej Kuczak, który jednocześnie jest katechetą w naszej szkole. W liturgii wzięli udział uczniowie, absolwenci i nauczyciele.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i modlitwę.

Dziękujemy sponsorom

Reguły ekonomiczne są nieubłagane. Wszystko materialne i organizacyjne ma swoją cenę. Bez pomocy sponsorów taka impreza ma niewielkie szanse realizacji. Ale na szczęście znaleźli się hojni ofiarodawcy, którzy wspomogli finansowo nasze wspólne dzieło. W tym miejscu składamy im serdeczne podziękowanie.

Maszyneria ruszyła!!!

Przygotowania do Zjazdu Absolwentów nabierają tempa. Uruchomiliśmy już stronę internetową Zjazdu. Możecie nas znaleźć na Naszej Klasie i w Facebooku. Na Naszej Klasie uruchomiliśmy też FORUM, abyście mogli wymieniać informacje i się umawiać na spotkanie. Wystarczy kliknąć na link z prawej strony i się zalogować. Pojawiły się pierwsze zgłoszenia uczestników. Powiadomcie o Zjeździe swoich kolegów klasowych lub ludzi, z którymi pracujecie, a będących absolwentami Samochodówki. Nie do każdego dotrze nasza informacja. Chodzi o to, żeby spotkało się jak najwięcej absolwentów na tej imprezie. Ci, którzy byli na Zjeździe z okazji XXX lecia szkoły w 2004 roku chyba nie mieli powodów do niezadowolenia. Dobrą atmosferę Zjazdu dodajemy bowiem GRATIS !!!