Web info

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj9
Wczoraj13
W tygodniu9
W miesiącu793
Wszystkich28494

Lista zarejestrowanych

 

Osoby, które się zarejestrowały, a jeszcze nie dokonały wpłaty, prosimy o uzupełnienie tego drobnego szczegółu, ponieważ nie możemy przygotować zaproszenia!!!
Z uwagi na czas działania Poczty Polskiej zawiesiliśmy wysyłanie zaproszeń.
Absolwenci, którzy wnieśli opłatę rejestracyjną, będą mogli odebrać swoje zaproszenie
w sekretariacie uczniowskim szkoły lub w dniu Zjazdu Absolwentów
w wejściu do Kinoteatru przy ul. Dwernickiego.
Lp. Nazwisko i imię Rok
ukończenia
Wpłata dokonana Wysłano zaproszenie
1 Trzos Czesław 1981
2 Posadzy Piotr 1996
3 Kulczyk Ireneusz 1975
4 Szafkowski Arkadiusz 1994    
5 Winiecki Mariusz 1996
6 Dolata Grzegorz 1996
7 Sowiński Radosław 1998
8 Zudzin Jarosław 1988
9 Kropiński Marek 1994
10 Tumanik Sławomir 1999    
11 Brylewski Andrzej 1994
12 Kowalski Piotr 1993
13 Myszkowski Łukasz 2002
14 Jarzyna Tomasz 1998
15 Wąsikowski Jacek 1981
16 Kałaczyński Tomasz 1998
17 Lis Przemysław 1994
18 Rudnik Dariusz 1989
19 Orchowski Łukasz 2002
20 Januszewski Mariusz 1989    
21 Kamrowski Waldemar 1982    
22 Bagrowski Jędrzej 2012
23 Baliński Paweł 1989
24 Kwiatkowski Piotr 1983
25 Lewandowski Jacek 1998    
26 Sawicki Andrzej 1977
27 Rakowicz Mariusz 2003
28 Szramke Dawid 2007
29 Stelmach Zbigniew 1979
30 Gołębiewski Marek 1984
31 Kubilus Marcin 1993    
32 Pochylski Roland 1993    
33 Galant Andrzej 1978
34 Perliński Ryszard 1991
35 Wrzos Tomasz 2006
36 Szymański Roger 1994
37 Świerczyński Radosław 2005
38 Lutowski Wojciech 2005
39 Galla Tomasz 1992
40 Frankowski Maciej 1993
41 Mantych Piotr 1995
42 Koszowski Piotr 2005
43 Jędruszewski Marek 1978
44 Makowski Adam 1995
45 Grzybowski Andrzej 2000
46 Stefan Zenon 1983    
47 Tkaczyk Jan 1983
48 Zimnicki Kamil 2011
49 Zimnicki Damian 2012
50 Rakowicz-Grysińska Emilia 2000
51 Krakowski Krzysztof 2005
52 Ziemkiewicz Maciej 2005
53 Słowikowski Artur 2005
54 Cichowski Andrzej 2005
55 Świtała Michał 1994
56 Leszyński Maciej 1989
57 Fredyk Aleksander 1985
58 Szymczak Jacek 1983
59 Święch Grzegorz 1982    
60 Grochala Przemysław 2004
61 Stefański Marian 1978
62 Lewandowski Maciej 1994
63 Dudek Wojciech 1998    
64 Gackowski Wiesław 1998
65 Bielicki Tomasz 1989
66 Piasecki Adam 1998
67 Topolski Krzysztof 1991
68 Zieliński Jacek 1997
69 Różycki Dawid 2012
70 Tomas Janusz 1979
71 Grzybek Mirosław 1987
72 Leszyński Mateusz 2012
73 Arendt Jacek 1998    
74 Chłopek Zbigniew 1994
75 Szulerecki Krystian 2011
76 Karczewski Sławomir 1998
77 Milczewski Zenon 1979
78 Siekierski Krzysztof 1989
79 Permoda Maciej 1998
80 Strohschein Andrzej 1984
81 Daszkiewicz Andrzej 1997
82 Kłysik Jarosław 1987
83 Pączek Paweł 2012
84 Boniowski Jacek 2011
85 Robak Jacek 1989    
86 Garczyński Mariusz 1987    
87 Niedzwiedzki Adam 1989
88 Haase Tomasz 1989
89 Kowalski Artur 1974
90 Gorząch Andrzej 1984    
91 Helmin Paweł 1998
92 Rosołowski Jerzy 1984
93 Mindykowski Dariusz 1989
94 Michalski Rafał 1995
95 Klorek Wojciech 1995
96 Czartowski Krzysztof 1994
97 Hospod Jacek 1996
98 Rzepecki Sebastian 1996
99 Urbaniak Adam 1995
100 Gierszewski Przemysław 1988
101 Nowak Krzysztof 2001    
102 Krzemkowski Mateusz 1995
103 Sikorski Marcin 1995
104 Hołda Jarosław 1995
105 Syka Marcin 1995
106 Miniszewski Rafał 1996    
107 Matyszewski Paweł 2007
108 Średziński Dariusz 1983
109 Kraśny Paweł 1985
110 Wojciechowski Hubert 2011
111 Szczepański Tomasz 1990
112 Naparty Jakub 2003
113 Kocikowski Paweł 1989
114 Kania Artur 1990
115 Giersz Krzysztof 1990
116 Brett Przemysław 1994
117 Marciniak Marek 1999
118 Tomaszewski Robert 1995
119 Wątroba Leszek 1979
120 Jakubczak Maciej 2005
121 Ostrowski Sławomir 1997
122 Mellem Robert 1985
123 Nowicki Józef 1992
124 Hennig Piotr 1982    
125 Gierszewski Grzegorz 1998
126 Myśliwiec Piotr 1975
127 Dobek Bartosz 2005
128 Dobek (Krakowiak) Karolina 2006
129 Bajlak Piotr 1998
130 Bauza Andrzej 1995
131 Barański Dariusz 1989
132 Grzelka Jarosław 1987
133 Walczak Andrzej 1984
134 Wygonowski Jerzy 1984
135 Bujok Włodzimierz 1984
136 Kmiecik Wojciech 1982    
137 Klebs Piotr 2007
138 Koźlik Mikołaj 2006
139 Miklasz Radosław 1994
140 Wolski Krzysztof 1997
141 Krawiś Przemysław 2002
142 Klimczewska Monika 2003
143 Drzewiecki Józef 1976
144 Orszewski Sławomir 1987
145 Smyk Paweł 1989
146 Adamiec Michał 1998
147 Chęś Jarosław 1995
148 Korytowski Tomasz 2004
149 Sobański Mariusz 1991
150 Lewicki Marcin 2009
151 Gierszewski Dominik 2000
152 Grzelak Maciej 2006
153 Pytlik Rafał 1998
154 Karkosz Krzysztof 2006
155 Hys Grzegorz 1984    
156 Serwiński Marcin 2009    
157 Bączkowski Tomasz 1978
158 Kwiatkowski Ireneusz 1987
159 Marchlewski Piotr 1989
160 Kaszyński Dariusz 1979
161 Młodzikowski Jarosław 1995
162 Światowy Krzysztof 2000
163 Tadych Jarosław 1989
164 Młodzikowski Marcin 1996
165 Priefer Zbigniew 1998
166 Binienda Mateusz 1999
167 Makowski Maciej 1986
168 Bury Leszek 1994
169 Jankowski Jarosław 1989
170 Łukowski Jarosław 1989
171 Hajnce Wojciech 1993
172 Stelmaszyk Marcin 1990    
173 Urbański Tomasz 1996
174 Tomaszewski Marcin 1996
175 Racinowski Sylwester 1994
176 Przybyszewski Marcin 1994
177 Łasecki Tomasz 1996
178 Jasiński Arkadiusz 1994
179 Borowicz Dariusz 1986
180 Grochowski Piotr 1986
181 Fiałkowski Łukasz 1996
182 Głogowski Michał 2002    
183 Krix Paweł 2002
184 Giżycki Krzysztof 1983    
185 Król Wojciech 1986
186 Lasek Krzysztof 1984
187 Wygnaniec Jakub 2007
188 Korytek Marek 1983
189 Maćkowski Tomasz 1989
190 Lewandowski Sławomir 1994
191 Szczukowski Szymon 2009
192 Turzański Kazimierz 1978
193 Fojucik Piotr 1984
194 Sobieszyński Sławomir 1982
195 Weber Adam 1978
196 Janowski Karol 1994
197 Polaszek Piotr 1986
198 Ciorkowski Waldemar 1978
199 Czajkowski Wojciech 1989    
200 Glazik Wiesław 1978
201 Grubicki Michał 2007
202 Drabiak Tomasz 1993
203 Czajkowski Łukasz 2008
204 Wiland Daniel 2006
205 Czajkowski Adam 2010
206 Czajkowski Krzysztof 1976
207 Ziętak Wojciech 1984    
208 Dukat Janusz 1980
209 Kamiński Grzegorz 2000
210 Papis Piotr 2000
211 Wiśniewski Adam 2002    
212 Wodziński Krzysztof 1978
213 Grobelski Maciej 1997
214 Nogalski Maciej 1979
215 Walczak Waldemar 1980
216 Gąsiorowski Michał 2001
217 Minta Andrzej 1997
218 Gajewski Jarosław 1988
219 Zalewski Wojciech 1974
220 Sieracki Dariusz 1984
221 Wątroba Marian 1978
222 Smoliński Zbigniew 1983
223 Trojan Robert 1997
224 Płaczek Sławomir 2009
225 Berkowicz Bogdan 1976
226 Rutz Sławomir 1984    
227 Śliż Michał 1995
228 Olbrycht Przemysław 1984
229 Pomykajczyk Krzysztof 1994
230 Krywalski Dariusz 2001
231 Sobiś Maciej 1997
232 Chrobak Jerzy 1988
233 Słowiński Dariusz 1995
234 Auksztulewicz Piotr 1982
235 Szulakowski Rafał 1996
236 Żukowski Dawid 2004
237 Lewandowski Piotr 1978
238 Nowak Przemysław 1986
239 Laskowski Jan 1983
240 Szymborski Marek 1996
241 Popielarz Sławomir 1996
242 Landowski Grzegorz 1990
243 Strękowski Jarosław 1996    
244 Wiliński Robert 1989    
245 Studziński Jarosław 1989    
246 Cieślikiewicz Rafał 1996

►  zaproszenie do odbioru w szkole (sekretariat uczniowski) lub w dniu Zjazdu w wejściu do Kinoteatru przy ul. Dwernickiego

Osoby, które się zarejestrowały, a jeszcze nie dokonały wpłaty, prosimy o uzupełnienie tego drobnego szczegółu, ponieważ nie możemy przygotować zaproszenia!!!